KONTAKT

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.

Obsługa hostelu z przyjemnością przedstawi Państwu szczegółową ofertę dotyczącą pokoi w hostelu i apartamentów, oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji o zabytkach i atrakcjach Krakowa. Nasza recepcja jest czynna całą dobę.

The Secret Garden Hostel & Apartamenty
ul. Skawińska 7
31-066 Kraków

tel / fax: +48 12 430 54 45
kom: +48 531 810 078
info@thesecretgarden.pl
Nr konta bankowego: Bank Zachodni WBK S.A.
81 1090 1665 0000 0001 1757 8858

Wyrażanie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne w celu dalszego kontaktu.

12 + 14 =

Jak dojechać?

The Secret Garden Hostel znajduje się na Starym Kazimierzu przy ul. Skawińskiej 7.

Szanowni Goście, z uwagi na fakt, że od 23 marca 2019 na okres około 10 miesięcy zamknięta zostanie ulica Krakowska, dojazd do naszego obiektu będzie utrudniony.

Dojazd z Dworca Głównego w Krakowie:
Na przystanku “Teatr Słowackiego” znajdującym się przy Dworcu Głównym , należy wsiąść w tramwaj nr 52 jadący w kierunku “Czerwone Maki” i wysiąść na trzecim z kolei przystanku o nazwie „Stradom”, znajdującym sie prawie na przeciwko ul. Augustiańskiej która na końcu łączy się z ul. Skawińską 🙂 Można również wsiąść w autobus 124 (również na przystanku “Teatr Słowackiego” ), który kończy swoją trasę pod Centrum Kongresowym ICE, skąd najlepiej dotrzeć do nas spacerem. Należy mostem Grunwaldzkim przejść na drugą stronę Wisły i zaraz za nim zejść na prawo na Bulwary Wiślane, z których po około 350 metrach należy skręcić w lewo w ulicę Skawińską.

Dojazd z Portu Lotniczego „Kraków – Balice”:
Z przystanku „Kraków Airport” należy wsiąść w autobus 252 i wysiąść na przystanku „Centrum Kongresowe ICE” skąd spacer według powyższych wskazówek.
Druga i zdecydowanie szybsza możliwość, to skorzystanie z pociągu odjeżdżającego z terminala przy lotnisku, który kończy swą trasę na Dworcu Głównym w Krakowie, a z Dworca – jak wyżej…

Dojazd samochodem:
Możliwy jest wjazd od ul. Dietla, w ul. Augustiańską która na czas remontu ulicy Krakowskiej będzie dwukierunkowa. Ul. Augustiańska na końcu spotyka się z ulicą Skawińską.
Można również wjechać od ul. Rybaki i następnie ul. Wietora, która podobnie jak Augustiańska na czas remontu będzie dwukierunkowa.

Na życzenie gości organizujemy transport z Lotniska w Balicach w atrakcyjnej cenie.

Mapy pomocne w poruszaniu się po Krakowie w trakcie remontu:

Zarezerwuj swój pobyt

The Secret Garden Hostel

ul. Skawińska 7, 31-066 Kraków

Odwiedź nas na